7/24 Bilgi Ve Rezervasyon Hattı
7/24 WhatsApp Rezervasyon Hattı

Adana Fiat Doblo Kiralama

adana doblo kiralama
Yakıt Tipi : Dizel
Vites Türü : Manuel
Yolcu Sayısı : 5
Bagaj Hacmi: 6
Klima : Var
Araç Tipi : Panelvan

  Adana Doblo kiralama ofislerimizden her hangi birisinden geniş iç hacmi ile lider olan Fiat Doblo kiralamak çok kolay. Geçtiğimiz yıllar içersinde en çok tercih edilen aile aracı olan Fiat Doblo geniş bir alana sahip olmak isteyen herkesin ilk tercihi olmuştur. Adana rent a car olarak bünyesinden bulundurduğu camlı van diye de isimlendirilen yolcular için geniş bir yolculuk imkanı sunan Doblo fiyatı ile de araç kiralama hizmeti alanların yüzünü güldürmektedir.

Fiat Doblo Geniş Araç Kiralama Tercihiniz

   En geniş bagajlı kiralık araç seçeneği Fiat Doblo ekonomik fiyatlar ile kiralama yapmak isteyen ailelerin ilk tercihi olmuştur. Yenilenmiş tasarımı ile göz alıcı bir görünün kazanan Fiat Doblo geniş tavan yüksekliği, büyük bagaj hacmi, geniş arka koltuk diz mesafesi ve bir çok yeni özellik ile donatılmış ön konsol ile tüm yolculuğunuzda sizlere konforlu bir seyahat imkanı sunacaktır. Fiat ailesinin multijet motor teknolojisine sahip olan Doblo düşük yakıt kullanımı yanı sıra yüksek performans sağlamaktadır. Adana kiralık Doblo ile ister kısa ister uzun tatilleriniz için her koşula uygun yapısı ile en iyi yardımcınız olacak. Fiat markasının Doblo modelinde bulunan 1.3 Multijet dizel motoru ile ekonomik yakıt kullanımı ile daha uzun yolculuklar yapacaksınız.

Adana Fiat Doblo Kiralama

   Yaz tatillerinizde ister yaylaya gidin isterseniz denize ihtiyacınız olan her şeyi bir kiralık araç olan Doblo ‘ya sığdıracaksınız. Yüksek güvenlik özellikleri olan bir Fiat Doblo sizlere konforlu bir sürüş deneyimi yaşatacak. Cd çalar, radyo gibi multi media özellikleri olan yeni Doblo ile tüm yolculuklarınız daha eğlenceli geçecek.  Tüm araç menüsüne ve medya oynatıcılara kolaylıkla ulaşım sağlayan ergonomik tasarımlı direksiyonu da sizlere rahat bir yolculuk imkanı sunacak.

Neden Fiat Doblo Geniş Araç Kiralamalıyım

  • Sınıfının en geniş bagaj hacmine sahip bir kiralık araç ile tüm yolculuğunuzda ihtiyacınız olacak tüm ekipmanı yanınızda bulunduracaksınız.
  • Düşük yakıt tüketimli geniş aile aracı kiralamayarak daha uzun yolculuklar yapabilirsiniz.
  • Geniş aileler için tasarlanmış kiralık araç Fiat Doblo ile daha konforlu koltuklar ve diz mesafesine sahip olacaksınız.

  • 1-7 Gün 160,00 TL
  • 8-15 Gün 155,00 TL
  • 16-28 Gün 150,00 TL
  • 29+ Gün ve üzeri 145,00 TL