7/24 Bilgi Ve Rezervasyon Hattı
7/24 WhatsApp Rezervasyon Hattı

Mercedes Sprinter Vip

Hakkında

Adana Vip Mercedes Sprinter

Ultra lüks bir araç ile seyahat etmek istemez misiniz? Adana vip rent a car hizmetimiz ile sizlere eşsiz bir ulaşım deneyimi sunuyoruz. Son model lüks araçlarımız içerisinde bulunan Mercedes Sprinter özel donanımlar ile döşenmiştir. Arka kabin yedi yolcu kapasiteli olup içerisinde kahve makinesi, çift tv, mini buzdolabı ve özel çelik kasa bulunmaktadır. Kaptan yanı da çift kişilik olup toplamda dokuz yolcu almaktadır. Mercedes Sprinter Vip iş seyahatlerinizde, sanatçı transfer ihtiyaçlarınızda yada özel günlerinizde konforlu bir seçenektir. Bölgenin vip araç kiralama konusunda deneyimli şirketleri arasında önemli bir yerde olan firmamız tam donanımlı olarak sizlere sunan tek noktayız. Özel iç dizaynını elektronik ayarlanabilir deri koltukları tamamlamaktadır. Arka bölümde bulunan blue ray ses sitemini 140" çift tv ile seyahatleriniz daha keyifli bir hal almaktadır. Apple tv opsiyonu ile uzun yolculuklarınızda sizlere farklı opsiyon sunmaktayız.

Adana Vip Rent A Car

Uzun yıllardır deneyimli ekip arkadaşlarımız ile sizlere hizmet sunmaktayız. Şakirpaşa havalimanı merkezli firmamız bölgeye gelen önemli kişiler, sanatçılar yada bir çok iş adamına bu araç ile hizmet vermiştir. Şehirler arası seyahatler için konforlu bir yolculuk yapmak isterseniz dilerseniz şoförlü olarak bizlerden bu hizmeti alabilirsiniz. Sizler arkada ayaklarınızı uzatıp dinlenerek seyahat edeceksiniz. İş seyahatlerinizde araç içersinde kolayca sunum yapabilmeniz için gerekli tüm donanımlara sahip olan Mercedes Sprinter vip ihtiyaçlarınızın tam karşılığıdır.

Adana Lüks Mercedes Sprinter Kiralama

Adana Şakirpaşa havaalanı vip rent a car hizmetleri sizlere şoförlü olarak benzersiz bir çok hizmeti ek olarak sunmaktadır. Dilerseniz daha keyifli bir yolculuk için ücretsiz araç içi ikramlar yanı sıra bir çok ek talebinizi yerine getiriyoruz. Referanslarımız arasından Adana organize sanayi bölge başkanlığı, ticaret odası, valilik, Osmaniye Ticaret odası, sanayi odası, Mersin ticaret odası, liman müdürlüğü ve valiliği gibi bir çok kurum bulunmaktadır. Detaylı referanslarımızı öğrenmek için müşteri danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Rezervasyon yaptırmak ve bilgi almak için 7/24 bizlere seyahat programınızı iletmeniz yeterlidir. Ayrıca sizlerin isteklerine yönelik Adana vip transfer hizmetlerimizde bu araç seçeneğini tercih edebilirsiniz.