7/24 Bilgi Ve Rezervasyon Hattı
7/24 WhatsApp Rezervasyon Hattı

Hakkında

Adana Mercedes Vito Kiralama

Adana ve çevre illerde sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz içerisinde tercih edilen en popüler araç olan Mercedes Vito uygun fiyatları sizlere eşsiz bir ulaşım fırsatı vermektedir. Adana Mercedes Vito kiralama talepleriniz şoförlü olarak sunulmaktadır. Filomuzda bulunan minibüslerin tamamı son modeldir. Sizlerin konforuna en uygun şekilde donatılmıştır. Ulaşım çözümlerimiz ister şehir içi isterseniz şehirler arası seyahat için olsun en ekonomik ve konforlu çözüm Standart Mercedes Vito araç kiralama hizmetidir. Mercedes Vito standart donanımları ile arka kabin karşılıklı olmak üzere altı kişiliktir. Kaptanımız yanında iki ikişilik yolcu kapasitesi vardır. Yani Adana vito kiralama hizmeti sekiz yolcu kapasitesi olarak sunulmaktadır.

Filomuzda bulunan araçların tamamının içerisinde standart donanım olarak 12 volt şarj istasyonu ve konforlu koltuklar ilk sırayı almıştır. Araç içi ücretsiz ikramlar ve taleplerinize istinaden tedarik edilecek bir çok ek hizmet bulunmaktadır. Bebek koltuğu hizmetlerini sizlere ücretsiz sunmaktayız.

Adana Şoförlü Mercedes Vito

25 yıllı aşkın deneyimimiz ile sizlere eşsiz bir seyahat deneyimi sunuyoruz. Konusunda deneyimli kaptanlarımız her zaman gerekli eğitimleri periyodik olarak almaktadır. Şoförlü araç kiralama hizmetlerini Adana ve bölgede sizlere sunan ilk firmalardan birisiyiz. Kuruluş amacımız Adana ve çevre illerde sizlere ekonomik, güvenli ve hızlı ulaşım çözümleri üretmektir. Adana şoförlü araç kiralama adı altında sizlere sunduğumuz bir çok çözümde bu geniş yelpazenin bir parçasıdır. Mercedes Benz markası bilinen ve çok tercih edilen bir marka olmasından dolayı sizlere sunduğumuz hizmetleri bu markanın modelleri ile sunmaktayız. Adana vito kiralama talepleriniz sizlere en uygun ücretler ile sunulur.

Mercedes Vito Business Seyahat

Yapacağınız tüm bölge ziyaretlerinde yada bayi gezilerinizde sizler sadece işlerinizi düşünün ulaşım ihtiyaçlarınızı biz karşılayalım. Genç ve geniş kiralık minibüs filomuz ve deneyimli takım arkadaşlarımız tüm toplantılarınıza zamanında ulaşmanızı sağlayacak. Adana ve çevre illere hakim olan takım arkadaşlarımız sizlerin programına en uygun yol haritasını sizlere sunacaktır. Ayrıca müşteri danışmanlarımız sizlerin ihtiyaçlarını tam anlamı ile belirleyerek sizlere gerekli önerileri iletecektir. Seyahatinizi programladıktan sonra en uygun fiyatlar ve yakıt tüketim haritası ile tüm ziyaretlerinizde sizlere eşlik edeceğiz. Adana havaalanı ücretsiz karşılama ve uğurlama yaparak memnuniyetinizi en yüksek düzeye çıkarmak hedefindeyiz.