7/24 Bilgi Ve Rezervasyon Hattı
7/24 WhatsApp Rezervasyon Hattı
Tatilinizde Kıyafet Seçimi Ve Valiz Organizasyon Nasıl Yapılır?

  Özellikle yaz sezonunun yaklaşması ile birlikte, seyahat planlamaları ve düşünülen rotalar üzerinde derin bir araştırma dönemi başlamaktadır. Yola çıkılan andan itibaren, gezilerin sonuna kadar her detay en ince ayrıntısına kadar düşünülür. Sonuç olarak, iş ve sosyal hayatın stresinden kaçılacak olan bu seyahatlerde, isteklerinizi sonuna kadar gerçekleştirmek en doğal hakkınızdır. Dolayısıyla, en özel kıyafet ve kombinleri de tatil yapacağınız beldeye götürmek istemeniz son derece doğal bir durumdur.

   Kendinizi iyi hissedeceğiniz ve sinirden, stresten fazlasıyla uzaklaşacağınız bir yaz planlaması için, kombin seçimlerini en iyi şekilde yapmalısınız. Kalabalık veya sakin, nereye giderseniz gidin, sıcak havalarla boğuşacağınız için bir nebze daha rahat kıyafetler tercih etmek size büyük avantajlar sağlar. Hem sıcak havalarda sorun yaşamamak, hem de şık görünmek sadece ince dokunuşlar ile mümkün olabiliyor.

 

 Yaz Seyahatlerinde Ne Giyilir?

 

 Sıcak havalarda bol, fazla ve sıkıcı kıyafetler giymek muhtemelen normal yaşantıda da hiç kimsenin tercih etmediği bir tarzdır. Bu nedenle, çok fazla karışıklık yaşamadan, renk uyumlu kıyafetler muhtemelen yanınıza ekstradan bir eşya ve kıyafet almanızın önüne geçer. Dolayısıyla, gideceğiniz beldede canlı renkleri tercih etmek de her zaman için büyük bir zariflik ve şıklık katmayabilir. Sadece tek bir renge bağlı bir kombin ile hayal ettiğiniz şıklığa kavuşma imkanı bulabilirsiniz. Elbette ki, tüm süreç sadece kıyafet seçimi ile bitmiyor.

 

 Seyahat Ve Gezilerde Bavulunuza Neler Var?

 

 Yanınıza alacağınız bavula, illaki her gün için farklı bir kombin eklemek zorunda değilsiniz. Kıyafetlerin yanı sıra, takılar, ayakkabılar ve bileklikler de, zaman zaman kombinlerinize büyük bir şıklık katabilir. Hatta yapacağınız kombinler ile kıyafetlerinizden ziyade giydiğiniz ayakkabı, taktığınız bir kolye veya bileklik daha da fazla dikkat çekebilir. Bu unsuru da unutmadan, bavulunuzu hazırlarken gerçekten giymeyi veya takmayı düşündüğünüz eşyaları yanınıza almalısınız. Çünkü eşya seçimi, yanlış tercihler ile bavul veya yola çıktığınız çantanızda yükten başka bir işlev kazanmayacak. Gece ve gündüz ışığı ile uyumlu kombinasyonlar ile unutulmaz bir tatile doğru ilk adımları atabilirsiniz.

 

 Kış Seyahatlerinde Ne Giyilir?

 

  İzin dönemleri genellikle yaz aylarına denk getirilse de, kış aylarında da fazlasıyla eğlenceli ve unutulmaz bir süreç yaşanabilmektedir. Özellikle kış aylarında kayak merkezlerinin rekorlar kırarak ilgiye maruz kaldığı sık sık görülür. Bu nedenle, kış destinasyonlarına uğrarken de sizlere kendinizi iyi hissettirecek kombinleri yanınıza almanız önemlidir. Fakat unutulmamalıdır ki, özellikle kayak merkezlerinde ve açık alanlarda soğuktan korunmak için üstünüze farklı yapılardaki montları alacaksınız. Bu nedenle, bu mevsimde yapacağınız gezintiler de “ne giyeceğim?” derdiniz hiç olmayacak. Sizi sıcak tutacak, soğuktan koruyacak ve kendinizi rahat hissettirecek kıyafetleri tercih etmeniz, kış aylarında yapacağınız tatil için fazlasıyla yeterli olacaktır. Bavulunuzu da bu doğrultuda yaz aylarına nazaran biraz daha rahat bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

   İster yaz isterse kış tatili yapın eşyalarınızı taşımak için en iyi ulaşım yolunu da göz önünde bulundurun. Adana oto kiralama olarak bölgemize yapacağınız ziyaretlerde genellikle grubette yaşayan Türkler Fiat Doblo marka ve model araç tercih etmektedir. Valiz sayılarının fazla ve bu valizlerin büyük olması geniş kiralık araç tercih sebebi olmaktadır.