Citroen C-Elysee 200 TL/Gün

Şimdi en uygun Adana Citroen C-Elysee kiralama fırsatını yakalayın.

Citroen C-Elysee
Citroen C-Elysee

Adana Citroen C-Elysee Kiralama

Adana otomobil kiralama seçenekleri arasından bulunan Citroen C-Elysee ile buluşma vakti. Citroen markasının C-Elysee modeli ile kiralık otomobil tercihinizde konforlu ve yüksek performanslı bir deneyime hazır olun. Adana havalimanı ofislerimizden alacağınız kiralık araç opsiyonlarından birisi olan Citroen C-Elysee gelişmiş bir çok özelliği ile en uygun fiyatlı araçlar arasından yeri almıştır.

 

Citroen C-Elysee Araç Kiralama Hizmetinden Daha Fazlasını Bekleyenler İçin

 

CITROËN C-ELYSÉE Türkiye için üretim yılı olan 2012 yılından bu güne kadar araç kiralama portföyümüzde yerini almıştır. Teknoloji, tasarım ve konforlu ile en yeni C-Elysee ile yeni nesil kiralık sedan araç ile tanışın. Sınıfında bulunan diğer kiralık araba seçenekleri arasında arka koltuklarında bulunan en geniş diz mesafesine sahip olan C-Elysee her zaman bir adım önde. Yenilenmiş C-Elysee dış tasarımında ön tampon, ön hava ızgarası ve farları ile yeni görünümünü almıştır. Far grubu için yenileniş gündüz LED aydınlatması sis farlarının üzerine konumlandırılarak gündüz sürüş deneyiminiz en üst düzeye çıkarılmak istenmiştir. Arka bölümde 3D izlenimi verilen stop lambaları ile güvenliğiniz ön planda tutulmuştur.

 

Adana Citroen C-Elysee Kiralama

 

Yüksek performanslı HDI motor ile artık daha keyifli bir yolculuk yapacaksınız. Citroen C-Elysee modelinde bulunan 1.6 HDI dizel motor ve manuel vites seçenekli olarak kiralayacağınız ucuz fiyatlı sedan otomobil ile tanışın. Bir çok araç kiralama seçeneği bulunan adanaotokiralama.com.tr ‘de sizleri en çok etkileyecek olan Citroen markasının C-Elysee modeli ile uzun yolculuklarınıza hız sabitleyici ve bir çok ek güvenlik özelliği ile daha konforlu bir seyahate hazır olun. Adana otomobil kiralama hizmeti taleplerinizde belirttiğiniz USB bağlantı noktası, AUX girişi, CD MP3 çalar ve radyo gibi bir çok medya seçeneğini bir arada sunan C-Elysee ile daha keyifli bir seyahate çıkacaksınız.

 

CITROËN C-ELYSÉE Kiralamak İçin 3 Neden

 

  • Uzun seyahatlerinizde sizlere konforlu bir yolculuk fırsatı sunan performanslı 1.6 HDI dizel motor seçeneği ile karşınızda.
  • Birden fazla medya oynatıcı yı tek bir araçta bulunması daha keyifli bir araç kiralama deneyimi yaşatacak.
  • Uygun fiyatlı oto kiralama seçeneklerinden birisi olması düşük yakıt tüketimi ile de seyahatinizde en tasarruflu araç olacak.
Whatsapp