globe

Ofis

Şakirpaşa Havalimanı Vip Giriş Karşısı

clock

7/24 Rezervasyon Hattı

+90 532 178 17 30

Adana’dan Hatay’a Nasıl Gidilir?

Adana’dan Hatay’a Nasıl Gidilir?

Adana’dan Hatay’a nasıl gidilir sorusu bu yolculuğu yapacak kişiler tarafından en merak edilen konuların başında yer alıyor. Adana araç kiralama yaparak Adanadan Hataya nasıl gidiir sorunu sizler için bu yolculuğa ilişkin bütün detayları kaleme aldık. Adana ve Hatay denilince akla şahane bir mutfak ve yemek kültürü geliyor. Bunun dışında kültürel güzelliklerine bir sınır koymak elbette ki mümkün değildir. Eğer yolunuz Adana ve Hatay’a düştüyse ve iki il arasındaki mesafeyi, nasıl gidilmesi gerektiğini merak ediyorsanız en doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz. Adana’da indiyseniz ve aracınız yoksa Hatay’a nasıl gidileceğini düşünüyorsanız araç kiralama seçeneğini değerlendirmek sizin için oldukça faydalı olacaktır. Adana oto kiralama firması olarak geniş araç filomuz ve uygun fiyat politikamız ile sizlere hizmet veriyoruz. Peki, Adana ve Hatay arası kaç kilometredir ve yol ne kadar sürüyor? İşte merak ettiğiniz tüm detaylar sizlerle…

Adana Hatay arası mesafe ne kadar?

Adana’dan Hatay’a nasıl gidilir sorusuna doğru yanıtı vermek için öncelikle aradaki mesafeye açıklık getirmek gerekiyor. Her iki ilin kültürel bakımdan birbirine yakın olması gibi konumsal olarak da yakın olduğunu söylemek mümkündür. Özel aracınız ile hız yapmadan yaklaşık olarak 2 saat 15 dakika da yolu tamamlamanız mümkündür. Çünkü Hatay ve Adana arası mesafe toplamda 179 kilometre kadardır. 100 kilometre sabit hız ile kısa sürede varabilir şahane yolculuğun da tadını çıkarabilirsiniz. Adana Hatay arası kaç km kaç saat? sorularını sizler için cevapladık.

Adana Hatay arası ne kadar benzin tüketilir?

Adana Hatay arası yolculuğu özel araç ile yapmayı hedefliyorsanız öncelikle az yakan bir araç kiralamanızı öneriyoruz. Araçların yakıt türleri ve hacmine göre harcanan yakıt miktarı bildiğiniz üzere değişkenlik gösteriyor. Ancak bu kısa yolculuk sırasında ortalama bir otomobil ile maksimum 8-10 litre yakıt tüketeceğinizi söylemek yanlış olmayacaktır. Elbette ki bu yakıt tüketimi dizel motor araçları tercih ettiğiniz zaman söz konusu olacaktır. Dizel araç kiralama için ise Adana oto kiralama firması olarak gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz. Adana’ya indiğiniz anda hemen bizi arayarak ayrıntılı bilgi alabilir ya da ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Adana'dan Hatay'ya araç kiralama yaparak gitmek istiyorsanız Adana Oto Kiralama firması olarak kiralık araç fırsatlarımızdan faydalanabilirsiniz.