Adana’dan Kapadokya’ya Nasıl Gidilir?

Adana’dan Kapadokya’ya Nasıl Gidilir?

14 Kasım, 2020

Adana’dan Kapadokya’ya Nasıl Gidilir? Adana oto kiralama şirketi olarak Nevşehir ilinin kendine has güzelliklerinin başında Kapadokya'nın peri bacaları gelmektedir. Tarihi dokusu ve peri bacalarının ilgi çekici özellikleri sayesinde Türkiye'den ve diğer dünya ülkelerinden pek çok turist bu gizemli ve baktıkça hayranlık hissi uyandıran bu yapıya akın etmektedir. Kapadokya gerek yapısı gerekse coğrafi açıdan bulunduğu konum itibariyle yıl boyunca yerli ve yabancı pek çok turistin ilgisini çeken özel bir yapıya sahiptir. Kapadokya'ya ziyarete gelen pek çok kişi burayı oldukça beğenerek ayrılmaktadır. Sizler de Kapadokya'ya giderek bu güzellikleri daha yakından inceleme gibi bir hayaliniz varsa hemen firmamızla irtibata geçerek sizin için uygun bir araç tavsiye etmelerini isteyin. Adana’dan Kapadokya’ya Nasıl Gidilir? Adana Şakirpaşa havaalanından Kapadokya'ya nasıl gidilir? Adanadan kapodokya arası kaç saat sürer? Adana'dan Kapadokya arası kaç km, sorularınıza detaylı bilgi vereceğiz. Adana'dan Kapadokya'ya en hızlı karayolu ile gidebilirsiniz. Adana'dan Niğde üzeri Kapadokya'ya en hızlı ulaşırsınız. Adana havaalanından Kapadokya arası 238 km dir. Yaklaşık olarak Adana Niğde otoban üzerinden 2saat 42 dakika sürmektedir.

Adana'dan Kapadokya'ya seyahat planı yaptıysanız bunu hiç ertelemeden ve hiç düşünmeden gerçekleştirin, çünkü ihtiyacınız olan pek çok güzel duyguyu ve hissi bu seyahatinizde Kapadokya ve civarında göreceğiniz doğal güzellikler ile elde edebileceksiniz. Adana havaalanından alacağınız aracınız ile bu özel seyahate çıkmak ve keyifli bir şeklide zaman geçirmek için siz de hemen profesyonel hizmet alabileceğiniz bu özel oto kiralama firması ile tanışın. Bizler sizin için pek çok şeyi garanti etmekteyiz. Özellikle bakımlı ve sigortalı araçlarımız ile ihtiyacınız olan konforu ve güvenliği sizler için sağlamaktayız. Araçlarımızın tümünün muayeneleri yapılmış olup bakımları düzenli olarak yapılır. Böylece müşterilerimiz için konforlu bir seyahat süreci sunarız. Adana'dan Kapadokya'ya kiralık araç ile transfer, vip, şoförlü vip seçeneklerini rent a car şirketimiz ile tercih edebilirsiniz.

Bizler geçmişten aldığımız büyük güç ve enerji ile geleceğe emin adımlarla ilerleyen bir oto kiralama firmasıyız. Siz de bizimle iletişime geçerek araç konusunda en iyi desteği alabilir ve talep ettiğiniz hizmeti en kısa süre içinde elde edebilirsiniz. Konforlu seyahatin en önemli şartlarından birisi seyahate uygun otomobildir. Bizler seyahat modelinize en uygun olan otomobilleri sizler için hazırlamaktayız. Siz de hemen ihtiyacınız olan otomobili bize bildirerek ön randevu sistemine kaydolarak hemen aracınızı en kısa süre içinde talep ettiğiniz alandan teslim alabilirsiniz. Profesyonel hizmet kaliteli ile tanışmak ve ihtiyacınız olan tatili konforlu şekilde geçirmek için hemen siz de bizimle irtibata geçin. Adana'dan Kapadokya'ya Mercedes Vito ile aileniz ile şoförlü aracımız ile gidebilirsiniz. Ayrıca toplu gezleriniz için tam donanımlı Adana Mercedes Sprinter Vip Araç Kiralama ile iş gezisi aile gezisi düznleyebilirsiniz.

Adana Havaalanından Kapadokya'ya Yol Tarifi

 

Adana Havaalanı Başlangıç Noktası Emek, Adana Şakirpaşa Havaalanı, Seyhan/Adana, Türkiye
238 km. Yaklaşık 2 saat 38 dakika
  1. Adana Şakirpaşa Havaalanı yönünden kuzey yönünde ilerleyin
44 m
  2. Barış Blv. yönünde sağa dönün
93 m
  3. Barış Blv. yönünde sola dönün
0,5 km
  4. Döner kavşaktan 55013. Sk. yönündeki 2. çıkışa girin
0,2 km
  5. Döner kavşakta, düz devam edin
0,1 km
  6. Hafif sağa yönelin
0,5 km
  7. 58191. Sk. yönünde hafif sola dönün
0,5 km
  8. Ray Sk. yönünde devam edin
0,3 km
  9. Döner kavşaktan Alparslan Türkeş Blv. yönündeki 4. çıkışa girin
3,5 km
  10. Hafif sağa yönelin
0,6 km
  11. Kasım Ener Cd yönünde ilerlemek için soldan devam edin
56 m
  12. 1. sokaktan sola dönüş yaparak Kasım Ener Cd üzerine çıkın
0,8 km
  13. Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve Kasım Ener Cd boyunca ilerleyin
0,5 km
  14. Adana - Mersin Otoyolu/E90 girmek için hafif sağa dönün
Paralı yol
28,9 km
  15. Tarsus-Ankara Otoyolu/O-21/E90 çıkışına girin
Paralı yol
1,9 km
  16. Tarsus-Ankara Otoyolu/O-21/E90 yönünde devam edin
Paralı yol
96,9 km
  17. O-21 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin
Paralı yol
47,8 km
  18. Çıkışa girin
1,4 km
  19. Dümdüz ilerleyin
0,6 km
  20. Kayseri Niğde Yolu/D805 girin
52,6 km
Kapadokya Bitiş Noktası Kapadokya, Türkiye
Whatsapp