Ford Fiesta 200 TL/Gün

Şimdi en uygun Adana Ford Fiesta kiralama fırsatını yakalayın.

Ford Fiesta
Ford Fiesta

Adana Ford Fiesta Kiralama

Adana havaalanı oto kiralama şubelerimizden alacağınız yeni Ford Fiesta ile şehrin kalabalık caddelerinde ya da dar sokaklarında uyum sağlayın. Adana Oto Kiralama filomuzda bulunan kiralık araç Ford Fiesta ile tanışın. Hatchback sınıfında en çok tercih edilen kiralık otomobil Ford Fiesta uygun fiyatları ile de sizlerin ilk tercihi olmaktadır.

 

Kiralık Yeni Ford Fiesta Hatchtback İle Tanışın

 

En yeni tasarımı ile şehrin karmaşasından uzak hayatınıza kolaylık katan bir özellikle karşımızda olan Ford Fiesta yaşam tarzınıza daha uygun.  Yeni Fiesta sürüşünüzü keyifli hale getiren B&O Play teknolojisi multimedia tercihinizi en üst seviyeye çıkarmak için geliyor. İsterseniz şehrin içinde isterseniz daha uzun yolculuklar için hazırlanın, tüm yolcuğunuz için gerekli olan her şeye sahip bir Fiesta’nız var ise artık hayatınız daha kolay.

 

Ford Fiesta ile geliştirilmiş park sistemler, otomatik yanan farlar güvenli seyahat edeceksiniz. Ayrıca yenilenmiş multimedia seçenekleri ve bir çok akıllı teknoloji ile bir kiralık araç ‘tan daha fazlasına sahip olacaksınız. Ford ailesinin geliştirmiş olduğu virajlar için geniş görüş imkanı sağlayan farlar ile sizlere daha güvenli bir yolculuk fırsatı sunmaktadır. Yeni Fiesta standart donanım olarak sunulan yokuş kalkış desteği ile araç kiralama deneyiminizi en iyi hale getiriyor. 

 

Adana Ford Fiesta Kiralama

 

Ford ailesinin en ekonomik aracı olan Fiesta yüksek verimlilik ile büyüleyici bir performans arasından tercih yapmak zorunda kalmayacaksınız. Ödüllü 1.5 Litrelik dizel motor seçeneğine sahip olan Fiesta ile Adana havaalanı oto kiralama deneyiminizde düşük yakıt tüketimine ve yüksek performansa sahip olacaksınız. Manuel vites seçeneği ile sürüş dinamiklerinizi arttırırken hassas yol tutuşu ile yüksek güvenlik sunan Fiesta ile artık tüm şehrin kalabalığında kaybolmadan seyahat edeceksiniz.

 

Ecomode özelliği ile ekonomik yakıt tüketimi ile tasarruflu yolculuğunuzu start/stop özelliği ile şehir içinde %10 daha fazla yakıt tasarrufu yapacaksınız. Genişletilmiş iç mekanı ile de yolcuğunuzu daha konforlu bir hale getirmek isteyen Ford Fiesta tüm yolculuklarınızda eşsiz bir sürüş deneyimi yaşatacak.

 

Ford Fiesta Kiralamak İçin 3 Neden

 

  • Şehir içi kullanımlar için en uygun hatchback kiralık araç Ford Fiesta ile konforlu bir seyahat gerçekleştireceksiniz.
  • Ekonomik yakıt tüketimini ecomode özelliği tamamlıyor yüksek performanslı ucuz bir oto kiralama deneyimini yaşayacaksınız.
  • Ford markasının en kompakt tasarımı ile Fiesta ile daha kolay park imkanına sahip olacaksınız.
Whatsapp