Adana Havalimanından Osmaniye'ye nasıl gidilir?

Adana Havalimanından Osmaniye'ye nasıl gidilir?

21 Ağustos, 2020

Adana havalimanından Osmaniye'ye nasıl gidilir sorusunun yanıtını arıyorsanız en doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz. Çünkü sizler için bu konuda en detaylı bilgileri kaleme aldık ve aktardık. Gezmek, görmek ve yeni kültürler keşfetmek herkese iyi gelir. Eğer siz de çok gezen biriyseniz ya da sık sık Adana’ya Osmaniye’ye iş seyahati yapmak zorunda kalıyorsanız bu bilgiler tam da size göre olacaktır! Genelde Adana havalimanında inip de Osmaniye tarafında gitmek isteyen yolcular hem gidilecek yolun mesafesini hem de nasıl gidilmesi gerektiğini merak ediyor. İşte size ışık tutacak tüm ayrıntılar içeriğimizin devamında yer alıyor…

Araç kiralayarak Adana’dan Osmaniye’ye gitmek!

Seyahat planınızda Adana’ya ve oradan da Osmaniye’ye gitmek mi var? O halde araç kiralayarak kolayca bunu yapabilirsiniz! Havalimanında iner inmez araç kiralama hizmeti almanız oldukça kolaydır. Adana’da çok sayıda araç kiralama firması bulunsa dahi güvenilir ve doğru adresi bulmanız önem arz ediyor. Şu an bu araştırmaya yaparak yazımıza denk geldiyseniz en doğru adrese geldiğinizden artık emin olabilirsiniz! Adana havalimanından Osmaniye'ye nasıl gidilir sorusunun yanıtına gelecek olursak; aracınızı kiraladıktan sonra yaklaşık 98,5 kilometre yol kat etmeniz gerektiğini söylemek mümkün olacaktır. Bu yolculuk özel kiraladığınız araç ile ortalama bir saat kadar sürecektir. Hem keyifli hem de kısa olan bu yolculuğu araç ile yapmak için hemen bizimle iletişime geçebilir, araç kiralama konusunda ayrıntılı bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Adana vip transfer hizmetimiz ile Adanadan Osmaniye'ye şoförlü araç kiralama yaparak vip transfer hizmeti alabilirsiniz.

Adana havalimanında nasıl araç kiralanır?

Eğer adana havalimanında indiyseniz ve hemen araç kiralamayı düşünüyorsanız hiç endişe etmenize gerek kalmıyor. Çünkü anında kaliteli ve alanında profesyonel firmamız ile iletişime geçerek hızlıca dilediğiniz aracı kiralayabilirsiniz. Hem hızlı hem de bütçenize uygun araç seçeneklerinin tümü firmamızda mevcuttur. Çünkü geniş araç filomuz bulunuyor. Araç filomuz kadar fiyat seçeneklerimizin de geniş olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Hemen havalimanındayken bizi arayarak fiyatlar ve diğer detaylar hakkında bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Adana havalimanından Osmaniye'ye nasıl gidilir sorusunu böylece sizler için ayrıntılı olarak yanıtlamış olduk. Adana oto kiralama firması olarak sizlere hizmet vermeye her zaman hazır bulunuyoruz. Adana'dan Osmaniye'ye nasıl gidilir? Adana Osmaniye arası kaç km? Adana Osmaniye kaç saat sürer? Adana Osmaniye arası 1 saat içerisinde araçla ortalama hız ile gidebileceğiniz bir yerdir. Adana Havaalanından Osmaniye 96 km dir.

Adana Havalimanından Osmaniye'ye Yol Tarifi

 

Emek, Adana Şakirpaşa Havaalanı, Seyhan/Adana, Türkiye
104 km. Yaklaşık 1 saat 20 dakika
  1. Adana Şakirpaşa Havaalanı yönünden kuzey yönünde ilerleyin
44 m
  2. Barış Blv. yönünde sağa dönün
93 m
  3. Barış Blv. yönünde sola dönün
0,5 km
  4. Döner kavşaktan 55013. Sk. yönündeki 2. çıkışa girin
0,2 km
  5. Döner kavşakta, düz devam edin
0,1 km
  6. Hafif sağa yönelin
0,5 km
  7. 58191. Sk. yönünde hafif sola dönün
0,5 km
  8. Ray Sk. yönünde devam edin
0,3 km
  9. Döner kavşaktan Mustafa Kemal Paşa Blv. yönündeki 2. çıkışa girin
1 döner kavşaktan geçin
1,9 km
  10. Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Mustafa Kemal Paşa Blv. boyunca ilerleyin
0,5 km
  11. Döner kavşaktan Dr. Mithat Özsan Blv. yönündeki 3. çıkışa girin
1,5 km
  12. E90 yönündeki rampaya girin
Paralı yol
57,2 km
  13. Adana-Şanlıurfa Otoyolu/O-52/E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin
Paralı yol
30,0 km
  14. Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı çıkışına girin
Paralı yol
0,4 km
  15. Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı yönünde devam edin
Paralı yol
0,5 km
  16. Kuzey Çevre Yolu Blv. yönünde devam edin
3,4 km
  17. Döner kavşakta, Güney Çevre Yolu Blv./D400 üzerinden düz devam edin
4,0 km
  18. 4519. Sk. yönünde sola dönün
29 m
  19. Sağa dönün
0,3 km
  20. Kazım Karabekir Cd. yönünde sola dönün
0,2 km
  21. 4521. Sk. yönünde sola dönün
2,3 km
Osmaniye Merkez/Osmaniye, Türkiye
Whatsapp