7/24 Bilgi Ve Rezervasyon Hattı
7/24 WhatsApp Rezervasyon Hattı

Adana Minibüs Kiralama

   Bölgemizde bulunan şehirlerin tarihi dokusu, gezilecek yerleri ve eşsiz yemek kültürü ile tanışmaya hazır olun. Kalabalık gruplar için şoförsüz Adana minibüs kiralama hizmeti arıyorsanız doğru adrestesiniz. Adana şehri milattan öncesinden bu güne kadar olan tarihi ile sizleri karşılamaktadır. Ayrıca gastronomi şehri olan Adana geniş mutfağı ile sizleri büyüleyecek. Şakirpaşa havaalanı konum itibari ile Mersin, Hatay ve Osmaniye illerine ulaşım imkanı sunuyor. Yani gezi için geliyor iseniz birden farklı şehrin tarihini ve mutfağını ziyaret etme şansına sahip olacaksınız. Şehrin adı ile bütünleşmiş Adana kebap, şırdan ve şehrin kahvaltı kültürü olan ciğer servisleri ile ziyafete hazır olun. Dokuz yolcu kapasiteli ve otomobil sınıfında olan minibüslerimizi şoförsüz olarak kiralama hizmeti alabilirsiniz. Bölge itibari ile çift klimalı ve uygun araç donanımlarına sahip olan minibüs filomuzda ihtiyaçlarınızın tam karşılığı vardır.

 

Adana Minibüs Kiralama Filosu

Mercedes Vito : Konforuna düşkün misafirlerimize bir dünya markası olan Mercedes Benz ailesinin vito minibüs seçeneğini sunuyoruz. Şoför yanı 2 yolcu ve arka kabin 6 yolcu olmak üzere toplam 9 yolcu kapasitelidir. Adana kiralık minibüs seçenekleri arasında en popüler seçenektir.

VW Caravelle : Bir alman markası olan Volkswagen grubunun çokça tercih edilen Caravelle kiralama talepleriniz için filomuzda bulunmaktadır. Sıralı koltuklu olarak dokuz yolcu kapasiteli ve otomobil ruhsatlı olarak sunulmaktadır.

VW Transporter : Geniş alan arayan misafirler için tercih edilen model olan Transporter kiralama şirketimizde bulunmaktadır. Valiziniz çok ve seyahatinizde bildiğiniz bir araç ile ulaşım istiyorsanız bu tercihi seçmeniz çok doğal.

Ford Custom : Ford ailesinin kiralık minibüs seçeneği olarak karşımıza çıkan Custom yüksek performans ve normal yakıt tüketimi ile sizlere ulaştırılmaktadır. Adana minibüs kiralama filomuzda diğer tüm araçlar gibi manuel ve otomatik vites seçenekleri ile birlikte beğeninize sunulur. Custom kiralama talepleriniz için günün her saatinde bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana Kiralık Minibüs Fiyatları

Gezi amaçlı yada iş amaçlı gezilerinizde kalabalık gruplara sunduğumuz minibüs kiralama hizmetimiz ekonomik fiyatları ile göz dolduruyor. Adana minibüs kiralama fiyatları bölgenin en düşük ücretleri ile Adana oto kiralama şirketimizin filosunda bulunmaktadır. Bir çok seçkin marka ve modelle araçlar bunun firmamız geniş bir yelpazede sizlere Adana şoförsüz minibüs kiralama hizmeti vermektedir. Günün her saatinde rezervasyon, araç teslimatı ve iade işlemlerini ücretsiz yapacaksınız. Bilgi almak ve minibüs kiralama rezervasyonu yaptırmak için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

adana minibüs kiralama, adana minibüs kiralama fiyatları