VW POLO Otomatik 250 TL/Gün

Şimdi en uygun Adana VW POLO Otomatik kiralama fırsatını yakalayın.

VW POLO Otomatik
VW POLO Otomatik

Adana VW POLO Otomatik Kiralama

Adana kiralık oto seçenekleri arasında yer alan VW Polo artık daha büyük ve daha keyifli. VW Polo dizel motorlu kiralık otomatik vites araç seçeneği olarak karşımıza çıkıyor. Yenilenmiş bir kiralık araç modeli olan VW Polo ofislerimizde şehrin için keyifli bir sürüş deneyimi kazandıran araç kiralama seçeneği olarak karşımıza çıkmıştır. Adana VW Polo kiralama artık çok kolay bizlerle iletişime geçin hemen kiralayın.

Volkswagen Polo Otomatik Vitesli Araç

Volkswagen ailesinin en çok tercih edilen aracı Polo yenilenmiş yüzü ile tanışın. Artık 71 LT daha büyük bagaj hacmi ve genişletilmiş yeni iç bölümü sizleri büyüleyecek. VW Polo artık daha eğlenceli sürüş deneyimi en üst düzeye çıkarmak için yeniden tasarlanmış. Ön konsolu bir çok yeni özellikle karşımıza çıkıyor. Bir çok rakibinden farklı olarak LED teknolojisini hem ön farlarından hem de arka stop lambalarında buluşturarak farklı bir çizgi kazanmıştır.

En yeni modelinde sizlere kolay sürüş deneyimi sağlamak için sunduğu özellikler arasından öne çıkan start stop ile artık yorucu bir günden sonra tasarruflu bir yolculuk sunuyor. Yolculuğunuzu kolaylaştıran en önemli özelliği olan direksiyondan kumanda ile tüm VW Polo seçeneklerinde standart bir özelik olarak araç kiralama deneyiminizi daha keyifli bir hale getirmektedir.

Adana VW Polo Kiralama

En yeni klimatronik özelliği ile yolculuğunuza size eşlik edecek olan herkes için iki taraflı ısı kontrolü ile siz kendiniz için en ideal sıcaklığı ayarlayın bırakın yol arkadaşınız kendisi için en uygun sıcaklığı belirlesin. Adana VW Polo kiralama ile sıcak yaz günleri artık sizler için daha keyifli olacak.

Kiralık otomobilinizde sizlere uzun yolculuklarda daha güvenli bir sürüş deneyimi yaşatacak bir özellik olmasını istemez misiniz ? Yorgunluk takip sistemi bulunan VW Polo ile artık sizleri seyahat esnasından düşünen bir kiralık araç ile tanışın. Ayrıca Adana araç kiralama filosundan bulunan VW Polo 1.6 dizel motor ve DSG teknolojisine sahip otomatik vites olarak karşınıza çıkmaktadır.

VW Polo Dizel Otomatik Vites Bir Araç Kiralamak İçin 4 Neden

  • Şehir içi ve uzun yolculuklarınızda sizlere en iyi sürüş deneyimini sunan bir kiralık araç olarak karşımıza çıkmaktadır.
  • Düşük yakıt tüketimi ile rakiplerinden daha ekonomik bir yolculuk deneyimi sunmaktadır.
  • Sürüş deneyiminizi en iyi hale getirmek için VW Polo dizel otomatik vites araç kiralama opsiyonu sunmaktadır.
  • Genişletilmiş iç ve bagaj hacmi ile de seyahatlerinizde sizlere daha ferah bir yolculuk sunacaktır.
 
Whatsapp