Adana'dan Konya'ya Nasıl Gidilir?

Adana'dan Konya'ya Nasıl Gidilir?

01 Aralık, 2020

Adana'dan Konya'ya Nasıl Gidilir?

Adana'dan Konya'ya Nasıl Gidilir? Adana şehir olarak gelişmiş ve kültürel pek çok özelliği içinde taşıyan özel bir kenttir. Adana gerek kültürel özellikleri gerekse kendine has yapısı ile günümüzde pek çok farklı iş ve turistik geziye uygun bir kent olarak karşımıza çıkar. Adana'ya gelip buradan Konya'ya geçmek ve Konya'nın güzelliklerini yakından görmek isteyen kişiler için Konya'ya nasıl ulaşacakları ile ilgili olarak bilgiler vermeyi amaçladık. Adana'dan Konya'ya ulaşmak için birinci tercihiniz olarak özel aracınızla keyifli şekilde yollarda hem durarak keyifli zaman geçirerek ulaşım şekli olabilir. Bu bizim de önerdiğimiz en keyifli seyahat türlerinden birisidir. Adana'dan Konya'ya seyahatiniz için kendi aracınızla yapacağınız seyahat pek çok açıdan daha önemlidir, çünkü kendi istediğinize arzunuza göre tamamen esnek bir şekilde dilediğiniz yerde durup zaman geçirerek yola devam etmek hem sizi yenileyecek hem de uzun yol araç kullanmayı unutturarak bu seyahati eğlenceli bir hale getirecektir. Bu yüzden Konya'ya yapacağınız seyahatlerde sizler de hemen firmamız Adanacar ile irtibata geçerek ihtiyacınız olan bu özel seyahat deneyimini yaşayacağınız aracınıza hemen kavuşabilirsiniz. İster uygun fiyat isterseniz lüks tercihleriniz için birbirinden güzel otomobiller sizler için filomuzda yer almaktadır. Adana Konya otoban yol haritası üzerinden yol tarifi alarak Adana havaalanından Konya'ya rahatlıkla gidebilirsiniz. Adana Konya otoban yol haritası ile navigasyon ile yol tarifi aldığınızda otoban üzerinden sizi götüreceğini unutmayın! Adana Konya arası kaç km 345 km Adana merkez den Konya merkez ulaşım mesafesidir. Adana Konya Ereğli arası kaç km ortala olarak merkeze yakın olan Ereğli verilen bilgiler ile eşleşmektedir. Adana oto kiralama firması olarak Adana'dan Konya'ya profesyonel Şoförlü kiralık vip araçlarımız ile transfer hizmeti vermekteyiz.

Adana Konya Arası Kaç Km?

Adana'dan yola çıktığınızda Konya'ya ulaşabilmeniz için ortalama 4 saat 22 dakika gibi bir süreyi yolda geçireceksiniz. Adana'dan kuzeye doğru yapacağınız yolculuk ortalama 345 km uzunluğunda olacak. Özel aracınızla oldukça keyifli ve konforlu olarak sürecek olan bu yolculukta size eşlik edecek olan otomobil filomuzda bulunmaktadır. İster ailenizle seyahat için geniş bir otomobil, isterseniz tek ya da partnerinizle geçireceğiniz bu özel seyahat için daha konforlu ve küçük bir araca hemen filomuzda yer alan otomobillerden birini seçerek bulabilirsiniz. Adana-Konya arası kaç kilometre uzun yolculuklarda her zaman toplu taşıma yerine özel araçla seyahat büyük kolaylık sunacaktır. Konya Adana yol tarifi kendinize ait bir otomobille çıkacağınız uzun seyahatte dilediğiniz zaman istediğiniz bölgeyi gezme lüksüne sahip olursunuz. Kısacası aracın kontrolü sizde olacağı için her zaman istediğiniz şekilde planı ve geziyi esnetebilir, yeni konumlar ekleyebilir, farklı mekanlar keşfedebilir ve birbirinden güzel alanları hızlı şekilde gezerek eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Siz de bu özel seyahat deneyimi için Adanacar ile irtibata geçip size uygun aracı kiralayın. Adana konya arası kaç km sorumuzun cevabını bulmuş olduk.

Adana Konya Yol Tarifi

Adana ile Konya arası özel aracınızla 4 saat 22 dakika sürmektedir. Bu sürüşe göre değişiklik gösterse de ortalama rakam olarak bu şekilde belirlenmiştir. Adana Konya yolu normal bir sürüş için idealdir. Bu yüzden otomobil kiralama yaparken normal bir otomobil çok rahatlıkla ulaşım ihtiyaçlarınıza çözüm oluşturacaktır. Adana Konya arası ulaşımınızı aktarmasız olarak toplu taşımadan uzak şekilde yapmak istediğinizde firmamız filosunda yer alan birbirinden özel araçlarla sizi beklemektedir. Adanacar firmamız otomobil ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde çözüm üretmek için çalışan bir firmadır. Adana Konya güzergahı bu doğrultuda her yıl farklı araç sınıflarını filomuza ekleyerek müşterilerimizin artan otomobil kiralama ihtiyaçlarını kısa süre içinde çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Müşterilerimize araç kiralama sürecinde otomobili havaalanından teslim edip yine havaalanından otomobil teslim almaktayız. Böylece müşterilerimiz yolculuklarına kaldığı yerden hiç vakit kaybetmeden hızlı ve sorunsuz şekilde devam edebilmektedir. Uzun yolculukların vazgeçilmezleri arasında yer alan otomobiller hayat standartlarınızı yükselten lüks değil adeta bir zorunluluktur. Siz de firmamızın sunduğu özel fiyat avantajlarından hemen faydalanarak ihtiyacınız olan otomobile hemen kavuşabilir ve keyifli yolculuk deneyimlerini anında yaşamaya başlayabilirsiniz. Ayrıca Adana oto kiralama firması olarak Adana havaalanından Konya'ya nasıl gidlir sorusuna çözümler üretmekteyiz. Adana'da bulunan rent a car firmamız, vip şoförlü kiralık araçlarımız ile Adana'dan Konya'ya transfer hizmeti veriyoruz.

Adana Havaalanından Konya'ya Yol Tarifi

 

Emek, Adana Şakirpaşa Havaalanı, Seyhan/Adana, Türkiye
345 km. Yaklaşık 4 saat 2 dakika
  1. Adana Şakirpaşa Havaalanı yönünden kuzey yönünde ilerleyin
44 m
  2. Barış Blv. yönünde sağa dönün
93 m
  3. Barış Blv. yönünde sola dönün
0,5 km
  4. Döner kavşaktan 55013. Sk. yönündeki 2. çıkışa girin
0,2 km
  5. Döner kavşakta, düz devam edin
0,1 km
  6. Hafif sağa yönelin
0,5 km
  7. 58191. Sk. yönünde hafif sola dönün
0,5 km
  8. Ray Sk. yönünde devam edin
0,3 km
  9. Döner kavşaktan Alparslan Türkeş Blv. yönündeki 4. çıkışa girin
3,5 km
  10. Hafif sağa yönelin
0,6 km
  11. Kasım Ener Cd yönünde ilerlemek için soldan devam edin
56 m
  12. 1. sokaktan sola dönüş yaparak Kasım Ener Cd üzerine çıkın
0,8 km
  13. Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve Kasım Ener Cd boyunca ilerleyin
0,5 km
  14. Adana - Mersin Otoyolu/E90 girmek için hafif sağa dönün
Paralı yol
28,9 km
  15. Tarsus-Ankara Otoyolu/O-21/E90 çıkışına girin
Paralı yol
1,9 km
  16. Tarsus-Ankara Otoyolu/O-21/E90 yönünde devam edin
Paralı yol
96,9 km
  17. O-21A/E90 çıkışına girin
Paralı yol
1,5 km
  18. O-21A/E90 yönünde devam edin
Paralı yol
28,1 km
  19. D330 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin
8,3 km
  20. D330 boyunca ilerlemek için düz devam edin
20,9 km
  21. D330 üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin
142 km
  22. D330 boyunca ilerlemek için düz devam edin
1,2 km
  23. Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve D330 boyunca ilerleyin
1,7 km
  24. Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin
0,1 km
  25. Döner kavşaktan Aslanlı Kışla Cd./Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı yönündeki 2. çıkışa girin
Aslanlı Kışla Cd. boyunca ilerleyin
0,5 km
  26. Aslanlı Kışla Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin
2,5 km
  27. Ali Ulvi Kurucu Cd. yönünde sağa dönün
1,4 km
  28. Keçeciler Cd. yönünde sola dönün
0,9 km
  29. Araplar Cad. yönünde hafif sola dönün
38 m
  30. Döner kavşaktan Cihangir Cd. yönündeki 1. çıkışa girin
0,3 km
  31. Sultan Veled Cd. yönünde devam edin
0,5 km
  32. Ankara Cd. yönünde sola dönün
Aradığınız yeri solda göreceksiniz
0,5 km
Konya, Türkiye

 

Whatsapp