Adana Oto Kiralama Firmamız Hakkında

EcrinPlus OTO Kiralama, 2010 yılında Adana’da kurulmuştur. Kuruluş tarihinden bu zamana kadar öncelik tanıdığı hizmet anlayışı, müşterilerine özenli ve her zaman, ayrıcalıklı bir araç kiralama deneyimi yaşatmayı başarmış ve bunu ilke edinmiştir. 

EcrinPlus, Dünya ‘da ve Türkiye ‘de en lüks markalara varana kadar bünyesinde araç filosu oluşturmuş bir hizmet kalitesidir. Ekonomik sınıf araçlar olmak üzere VIP sınıfına giren araçlar ile oluşmuş modeller ile müşterilerine daim hizmet verir.

EcrinPlus Oto çeşitlilik ve donanımlı oluşu en üst safhada iken yollarda en ayrıcalıklı konforu yaşamanızı sağlar ve Türkiye geneline hizmet vermek için sektörde liderliği sürdürmektedir. 

Yurtiçi müşterilerine her zaman oto kiralama ihtiyacını karşılayan, yurt dışında da müşterilerinin oto kiralama ihtiyaçlarını gidermektedir. Müşterilerine sektör içerisinde stressiz ve sorunsuz araç tedariği sağlamak bizimle daha da kolaylaştı. Bizi tercih eden müşterilerimizin güleryüzlü ekibimizle memnuniyetlerini gizlemediklerini gözlemleyen ofis müşterilerimiz her zaman tercihi bizden yana yapmaktadır.  

Sahip olduğu en iyi araç donanımıyla 2010 yılından bu yana 6 yıllık bir süreç içerisinde çok büyük bir portföy ağı gerek müşteri, gerek araç olarak hizmetini sürdürmeyi başarmış güleryüzlü müşteri amacını ilke edinmiştir. 2010 yılından bugüne kadar büyük bir deneyim sahibi olan firmamız birçok sayıda aracı bünyesine her geçen gün eklemektedir.

Teknolojiyi sıkı takip ederek yeni ve yenilenen tüm araç segmentlerini filosuna katmaya devam eden firmamız, teknolojinin harikalarını ayağınıza kadar getiriyor, bunun için piyasada ki sizlere uygun en iyi fiyat araştırmalarını çıkartıyor, kaliteyi ucuza getiriyor. EcrinPlus ‘ı daha önce tercih eden müşterilerimizin firmamızı en çok tercih etmelerinin sebeplerinden biride bunun olduğu dile getirilmektedir.

“Hiçbir oto ilk gün ki gibi tazeliğini koruyamaz! Sizler için her zaman yenilenen teknolojiyi sizlere sunan EcrinPlus yanıbaşınızda!”

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaç ve gereksinimlerini en iyi şekilde, eksiksiz, tam anlamıyla 4 – 4 ‘lük bir şekilde sizlere sağlamak, kaliteyi bütçeye uygun sunabilmek, her geçen gün yenilenen teknolojiyi bünyemize katabilmek.

Vizyonumuz

Türkiye’ de yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, her sektörde ki firmaların araç kiralama konusunda çözüm ortağı olan, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir kiralama şirketi olmaktan daha fazlasını vaat eden, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider bir şirket olmaktır

Kalite Politikamız

•Kurumsal ve bireysel müşterilere yönelik araç kiralama hizmetlerinin geliştirilmesinde öncü ve yenilikçi olmak.

•Her zaman güleryüzlü hızlı hizmet sunarak ve müşteri yararını gözeterek hareket etmek.

•Müşteri gereksinim ve beklentilerini tespit edip, müşteri taleplerini zamanında ve istenildiği şekilde yerine getirmek.

•Müşteri memnuniyetini ölçmek, analiz etmek, şikayetleri değerlendirmek ve müşteriyi bilgilendirmek, şikayetin tekrarlanmamasını sağlamak.

•Kalitenin müşteri odaklı olduğu bilincini çalışanlara aşılamak.

•Oto kiralama konusu ile ilgili gelişmeleri yakından takip ederek yapılan hizmetlere yansıtmak.

•Çalışanların bilgi seviyesini sürekli geliştirerek ekip çalışmasına önem vermek.

•İş güvenliği ve uygun çalışma ortamını sağlamak.

•Sektördeki en ileri kalite sistemlerini şirkette uygulamak.

KAZIM KARTAL
Adana Oto Kiralama Firmamız Hakkında